Openport | Pánský nákupní magazín

Top 10 tento měsíc

Boty Adidas Adi Racer

1. Boty Adidas Adi Racer

Pokud budeme hovořit o obuvi, pak značka Adidas nikdy nezklame. Boty této značky jsou zárukou vysoké kvality a pohodlí. Navíc u bot Adidas Adi Racer opět dochází ke spolupráci se světovou značkou Goodyear co se týká jejich podrážky. Ta je inspirována vzorkem pneumatik této značky, je velmi pružná, přitom pevná a to vše díky speciálním karbonovým vložkám. Pata u těchto bot je přetažena až k podrážce a její tvar dává předpoklady, že bota na noze skvěle sedí. Boty jsou celokožené s tradičními třemi pruhy a znakem Adidas. Jsou velice vhodné pro řidiče ale hodí se i ke každodennímu nošení. Barevné provedení je černobílé.


2.649 Kč Koupit Více informací
Originální styl - dřevěný motýlek BeWooden

2. Originální styl - dřevěný motýlek BeWooden

Dřevěný motýlek je nový pánský doplněk ručně vyráběný českými designery. Svou lehkostí příjemně drží a při nošení nijak neomezuje. Každý kus dřeva je originál, tak jako každý muž. Stačí pouze vystoupit z módní šedi a začít přijímat komplimenty žen.


790 Kč Koupit Více informací
Korkový pásek

3. Korkový pásek

Velmi netradičním módním doplňkem je tento korkový pásek. Pokud máte rádi zvláštní originální doplňky, může být toto horkým tipem. Ruční výroba.


125 USD Koupit Více informací
Historická mapa světa

4. Historická mapa světa

Díky našim dávným předkům, kteří podnikali do neznáma cesty plné nebezpečí a objevovali tak svět, jsme postupně získávali obraz naší Země. Reprodukce mapy ze 17. století nám tak nejen připomene tuto dobu plnou dobrodružství dálek a ovládnutí nově objevených končin. Stane se však především neobyčejným doplňkem, který dotvoří jedinečné prostředí vašeho stylového interiéru. Mapa je vytištěna na bavlněném plátně, tyče pro zavěšení jsou z oceli s mosazným kulovitým zakončením.


Maska s vousy na lyže

5. Maska s vousy na lyže

Velmi vtipná maska s umělými dlouhými vousy na lyže. Můžete si vybrat dle stylu - prospektor, pirát, Yety, ... Ochráníte si tvář před omrzlinami, ale hlavně zároveň pobavíte své přátele i okolí. Nejvíce však, ale vyniknou na křehkých ženách, které nasadí image ZZ Top. Ahoj.


Dřevený peletový gril Bob Grillson

6. Dřevený peletový gril Bob Grillson

Jediný gril, který má jméno i příjmení. Bob Grillson. Pojmenovali ho, protože ví, že si jej zamilujete pro jeho čistotu a pohodlí, fantastickou chuť všeho co připraví, zdravé a bezpečné grilování, výjimečnost a ekologičnost. Tento gril používá coby palivo dřevěné pelety a elektřinu (ze zásuvky či z autobaterie). Nemusíte tedy opékat na skutečném ohni. Čímž dostane jídlo výjimečnou chuť.


Cena na dotaz Koupit Více informací
Dezisan pro Sport sprej

7. Dezisan pro Sport sprej

Reklamní slogan říká , že se jedná o revoluci v odstranění zápachu z obuvi , sportovních chráničů a ostatních sportovních potřeb.

Podívali jsme se na to, jak přípravek funguje doopravdy. Dezisan pro Sport sprej je tekutý přípravek fungující na bázi polymerů určen k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci obuvi a sportovních potřeb. Účinně odstraňuje zápach. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoliv ošetřované materiály (kůže, koženka, dřevo, plast, guma, textilie…). Skrývá se v poměrně nenápaditém obalu. Vyzkoušeli jsme fotbalovou verzi a použili jsme ji na kožené kopačky, klasické tenisky a hokejové chrániče. U klasických tenisek a hokejových chráničů nás výsledek překvapil. Odstranění zápachu je naprosto dokonalé. V případě kožených kopaček byl však dosažený efekt slabý. Dotázali jsme se výrobce, který nás odkázal na návod k výrobku s tím, že kožené, resp. obecně nenasákavé povrchy je třeba ošetřit namočením výrobku přímo do Dezisanu pro Sport. Ideálně preventivně před jejich prvním použitím. Sprej je kromě fotbalové verze k dispozici také v provedení pro golf a motorkáře. Obecně je však použitelný pro jakékoli sportovní vybavení, ideálně bude dle našich zkušeností s výrobkem fungovat také na lyžařské přeskáče, helmy, lyžařské & hokejové & motorkářské rukavice atd. Výrobce kromě spreje nabízí také cenově výhodnější náhradní náplně, které lze snadno dolít do původního spreje.

Vlastnosti: Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny.


Adidas Goodyear Street white

8. Adidas Goodyear Street white

Adidas přináší novou řadu bot Adidas Goodyear. Jedná se o stylové modní pánské boty, v různých barvách (zde v bílé) ve spojení se značkou Goodyear. Goodyear je známý výrobce pneumatik a ve spojení s firmou Adidas vznikly pohodlné boty s gumovou podrážkou od této známé gumárenské firmy. Boty mají celokožený svršek, pohodlnou a stabilní patu, bílo-černou barvu a kvalitní mezipodešev na patě pro odpružení.


1.890 Kč Koupit Více informací
Kamera Canon Legria Mini X

9. Kamera Canon Legria Mini X

Máte doma vášnivého „Youtubera" ? Pokud tohle slovo potřebujete přeložit do češtiny vězte, že to je týpek, který pravidelně vytváří nějaká videa o která se pak dělí se širokou veřejností prostřednictvím sociální sítě YouTube. Nejenom pro Youtubery, ale pro všechny, kteří v rámci své video tvorby uvítají některé speciální funkce je určena kamera společnosti Canon. Především jde o barevný dotykový displej kamery, který můžete natočit tak, aby Vám poskytl správný náhled na natáčený objekt - včetně toho, že dostanete do záběru sebe samého. Kamera má vlastní výklopný stojánek, který Vám usnadní správné umístění kamery při práci s ní, navíc lze ke kameře dokoupit otočný, mobilem či tabletem ovládaný stojan. Technické parametry kamery jsou logicky na vysoké úrovni - kamera dokáže natáčet ve full HD rozlišení, disponuje lineárním záznamem zvuku PCM (tedy v CD kvalitě) u něhož lze nastavovat vstupní úroveň, větrným filtrem, ultraširokým 170 stupňovým objektivem pro zachycení celé scény nebo speciální funkcí slow / fast motion pro zpomalení či zrchlení natáčeného videa. Kamera je osazena 12,8MP CMOS snímačem, který se ve spolupráci s moderním procesorem Digic DV4 o vynikající kvalitu obrazu. Kamera pracuje s formáty AVCHD(50i) a MP4(25p). Profesionálně znějící výsledky za rozumnou cenu, právě tak lze bez nadsázky označit kameru Canon Legria Mini X. To ostatně dokládá získané ocenění EISA award: „EISA 2014-2015: Nejstylovější videokamera".


Antigravitační stojan s globem

10. Antigravitační stojan s globem

Máte rádi umění kouzelníků? Líbí se Vám levitující předměty? Pak tu máme to pravé, jedinečnou dekoraci pro Váš domov, pro Váš stůl. Toto antigravitační zařízení je složeno ze stojanu a levitujícího předmětu. V našem případě jde o 30 cm vysoký stříbrný stojan a levitující předmět ve tvaru zeměkoule. Stojan působí elektromagnetickými silami na zeměkouli a ta se vznáší a otáčí různými směry. Stojan je napájen přes síťový adaptér. Pokud dojde k výpadku elektrické energie nebo stojan odpojíte od elektřiny levitující předmět přitáhne silný magnet. Kromě zeměkoule, lze pořídit také levitující model auta, letadla, hodin, fotorámečku nebo duhové koule.